foto

Liepos 26 d. darbą pradėjo Susisiekimo ministerijos skelbtą konkursą laimėjęs VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Darius LIUTIKAS. Pasak naujojo Siauruko vadovo, pagrindinis jo veiklos tikslas – Siauruko reikšmė ne tik Lietuvos turizmo ir kultūros erdvėje.

„Matau galimybių ir sieksiu unikalios Aukštaitijos siaurojo geležinkelio trasos pripažinimo Europoje, tuo pačiu prisidedant prie turizmo Lietuvoje plėtros. Esu įsitikinęs, kad Siaurukas – nacionalinės svarbos objektas, neapsiribojantis tik Panevėžio ar Aukštaitijos regionu“, - sako D. Liutikas.

Direktorius prioritetu įvardija siekį tobulinti infrastruktūrą, išsaugoti istorinį paveldą, jį apjungiant su inovacijomis ir taip plečiant kokybiškas turizmo paslaugas.

„Būtina rasti būdų skatinti turizmo rinkodarą, bendradarbiauti su kitomis regiono, nacionalinėmis ir užsienio institucijomis, įgyvendinti tarptautinius ir nacionalinius turizmo projektus. Siūlysime turistams tokį paslaugų paketą, kad keliautojai čia grįžtų ne vieną kartą“ – sako direktorius D. Liutikas.