Gastronominė kelionė 11-11

55,00 65,00 

2023 m. lapkričio 11 d. Gastronominė kelionė
Išvykstame iš Panevėžio Siauruko stotis 11 val.
Grįžtame į Panevėžio Siauruko stotį 18 val.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Vietų pasirinkimas (0)

Prie sparčiai Lietuvoje populiarėjančios „Gastronominės savaitės“ jungiasi ir Siaurukas. Visi šalies bei užsienio gurmanai kviečiami į „Gastronominė kelionę“ Siauruku iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties į Anykščius, sustojant Surdegio, Troškūnų bei Anykščių stotelėse ir susipažįstant su Lietuvos kulinariniu paveldu.

Gastronominės kelionės reiso Panevėžys-Anykščiai-Panevėžys keleiviai kviečiami ragauti išskirtinių patiekalų, desertų ir gėrimų Siaurojo geležinkelio Raguvėlės, Surdegio, Troškūnų bei Anykščių stotelėse. Tik Aukštaitijos sostinėje esančio „Čičinsko kepsnio“, užkandžių degustacija. Taip pat Jūsų laukia pažintis su legendinio režisieriaus Juozo Miltinio, kuris garsėjo gurmanišku skoniu ir iš Prancūzijos parsivežta gastronomine patirtimi, Siauruko keleiviai  galės pasimėgauti Maestro į Lietuvą atvežtu desertu.

Aukštaitijos siaurojo geležinkelio keleivių laukia skonių kelionė po istorinę Lietuvą, kurios metu pasigardžiuodami ragausite tobulą ir nepakartojamą „Siauruko skonių paletę“ su užkandžiais, tradicinių patiekalų interpretacijomis, gėrimais ir degustacijomis bei šventine senųjų lietuviškų  patiekalų vakariene.

Pasinerkite į skonių kelionę kartu su Aukštaitijos siauruoju geležinkeliu!

 

Papildoma informacija

Vagono klasė

I Klasė, II Klasė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Gastronominė kelionė 11-11”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *