Gastronominė kelionė siauruku

68,00 

Gastronominė kelionė „Lietuvos Renesanso virtuvė įkvėpta Italijos“ Siauruku iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties į Anykščius.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Vietų pasirinkimas (0)

Aprašymas

2024 m. lapkričio 9 d. Gastronominė kelionė

Išvykstame iš Panevėžio Siauruko stotis 11 val.

Grįžtame į Panevėžio Siauruko stotį 18 val.

Bilieto kaina 68 Eur/asm.

 

Gastronominė kelionė „Lietuvos Renesanso virtuvė įkvėpta Italijos“ Siauruku iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties į Anykščius, sustojant Surdegio, Troškūnų bei Anykščių stotelėse ir susipažįstant su Lietuvos didžiosios kunigaikštienės italės Bonos Sforcos atvežtais patiekalais iš Italijos ir pritaikytais Lietuviškoje etnovirtuvėje. .

 

Gastronominės kelionės reiso Panevėžys-Anykščiai-Panevėžys keleiviai kviečiami ragauti išskirtinių patiekalų, desertų ir gėrimų Siaurojo geležinkelio Raguvėlės, Surdegio, Troškūnų bei Anykščių stotelėse.  Kelionės metu nagrinėsime itališkos virtuvės įtaka mūsų etnovirtuvei. Bona Sforca įkvėpė eksperimentuoti virtuvėje – tai viena iš sričių, kur jos įtaka LDK buvo itin stipri ir daug ką keičianti. Bona dvariškius įpratino naudotis šakute, jos dėka mūsų kasdienėje mityboje atsirado baltieji miltai, ant stalų pagausėjo daržovių, alyvuogių aliejaus ir prieskoninių žalumynų.

 

Aukštaitijos siaurojo geležinkelio keleivių laukia skonių kelionė po istorinę Lietuvą, kurios metu pasigardžiuodami ragausite tobulą ir nepakartojamą Siauruko skonių paletę su užkandžiais, tradicinių patiekalų interpretacijomis, gėrimais ir degustacijomis bei šventine senųjų lietuviškų  patiekalų vakariene.

 

Pasinerkite į skonių kelionę kartu su Aukštaitijos siauruoju geležinkeliu!

 

*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas

Papildoma informacija

Vagono klasė

I klasė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Gastronominė kelionė siauruku”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *