Piligriminė kelionė į Šv. Antano atlaidus

10,00 

Kelionės programa:

10.00 Išvykstama iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties.

10.45 Piligriminė 2,5km kelionė į atlaidus.

12.00 Šv. Antano atlaidai.

13.30 Kelionė pėsčiomis atgal į Siauruką.

15.15 Parvykimas į Anykščių stotį.

 

Pasirūpinkite patogia avalyne.

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Išvalyti

Vietų pasirinkimas (0)

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia šalies bei užsienio turistus į piligriminę kelionę siauruku iš Anykščių į Šv. Antano atlaidus Troškūnuose. Šiemet Šv. Antano atlaidai Troškūnuose vyks birželio 12 dieną 12 val.

Kelionės metu bus galimybė susipažinti su Troškūnų Siaurojo geležinkelio stotimi nuo kurios 2,5 km pėsčiomis bus einama iki unikalios Švč. Trejybės bažnyčios ir buvusio bernardinų ansamblio vienuolyno komplekso.

Šios kelionės metu keliautojai sieks dvasinio atsinaujinimo, o kai kuriems tai bus galimybė aplankyti ir susipažinti su vienu mažiausių miestų Lietuvoje.

Po šv. Mišių keleiviai galės susipažinti su Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios ir vienuolyno ansambliu bei jame esančiomis sakralinio meno vertybėmis. Troškūnų bažnyčia garsėja stebuklingu Švč. Mergelės Marijos Rožinio Karalienės paveikslu, nutapytu XVI amžiaus II pusėje. .

Iš šio paveikslo Švč. Mergelės Marijos akys tartum žvelgia į kiekvieną, nesvarbu iš kokios pusės prie jo prieitum. Kažkada šis paveikslas puošė pirmosios Troškūnų bažnyčios didįjį altorių. Išgelbėtas iš degančios bažnyčios, o carinės Rusijos okupacijos metais paslėptas po kitu atvaizdu, jis vėl buvo atrastas tik 1989 m. Apačioje paveikslo išlikęs lotyniškas užrašas „MONSTRA TE ESSE MATREM“ „Parodyk, kad esi Motina“. Nepaprastas Marijos žvilgsnis kviečia visus prieiti šalia.

Papildoma informacija

Vagono klasė

II Klasė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Piligriminė kelionė į Šv. Antano atlaidus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.