Šioms kelionėms galima užsisakyti visą traukinį ar vieną vagoną. Keliauti galite iš Panevėžio ir Anykščių stotelių.

Pramoginės kelionės ir galima programa užsakomosioms kelionėms:

Istorinė Lietuvos virtuvė

Pagal prof. Rimvydo Laužiko knygą „Istorinė Lietuvos virtuvė“. Ši edukacinė programa – tai kulinarinė kelionė su Siauruku po XIV – XVI a. skanaujant tai ką valgė ir gėrė Lietuvos didikai, bajorai,  miestiečiai   ir  valstiečiai.   Supažindinama,  kaip   formavosi  nacionalinė   virtuvė  ir valgymo  kultūra.  Programoje  ne  tik  istorinė  virtuvė,  bet  ir  to  laikmečio  etiketas,  linksmos istorijos,  viduramžių  stalo  žaidimai  su  dovanomis.  Programa  vedama  lietuvių,  anglų,  rusų kalbomis. Traukinuku iš Anykščių galime vykti į Troškūnus, Surdegį, Panevėžį.

Traukinio užpuolimas

Tai  teatralizuota  muzikinė  programa:  žaidimai,  dainos,  šokiai,  muzika  ir  gera  nuotaika. Programa užsakoma individualiai. Traukinuku galime vykti iš Anykščių ir Panevėžio stočių į Rubikius, Pakalnučių stotelę, Troškūnus, Surdegį, Rekstino mišką, Raguvėlę.

Lietuvos vyndarystės istorija

Programoje vyno degustacijos ir unikalūs Lietuvos ir pasaulio kulinarinio paveldo patiekalai. Programa užsakoma grupėms pagal užsakovo pasirinktą datą ir laiką. Vyno degustacijos metu supažindinama su Lietuvos pramoninės vyndarystės istorija, jos pradininko Balio Karazijos vyno keliu nuo Lietuvos iki Europos. Išskirtinis kelionės elementas gurmaniškų dvarininkų delikatesas – sraigės. Į Lietuvą buvo atvežtos kaip prancūzų kultūros ir gastronomijos dalis. Traukinuku  galime  vykti  iš  Anykščių  į  Troškūnus,  Surdegį  arba  iš  Panevėžio  į  Surdegį, Troškūnus.

Alaus keliais

Kelionės  programoje  alaus  degustacijos,  alaus  gaminimo  technologijų  pristatymas,  vieno  iš regiono bravorų aplankymas. Traukinuku galime vykti iš Anykščių į Troškūnus, Surdegį arba iš Panevėžio į Surdegį, Troškūnus.

Troškūnų vienuolyno paslaptys

Programoje    ekskursija    po    vienuolyno    ansamblį.    Bažnyčios    požemiuose    pristatomos vienuolyno istorijos ir legendos, supažindinama su sakralinio meno vertybėmis, 1557 metais datuojamu bizantiškosios tapybos šedevru.

Iškyla „Anykščių gamtos ir kultūros turtai“

Reisas:  Panevėžys  –  Anykščiai  –  Panevėžys.  Keliaujama  siauruku,  yra  galimybė  pasiimti dviračius ir paspirtukus. Keliautojams skirta laiko susipažinti su Anykščiais, apžiūrėti Antano Baranausko apdainuotą Anykščių šilelį.Iškyla prie Raguvėlės vandens telkinio“

Vasaros iškylos prie vandens telkinio. Keliautojai kviečiami poilsiauti, maudytis, žaisti, žvejoti, kepti kepsnius. Kelionės metu keliautojai gali atsivežti ir ant grilio pasigaminti įvairius maisto produktus.

Darbo laikas

Pirmadieniais-penktadieniais nuo 8.00 iki 16.30 val.
Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.30 val.

 

Informacija

Telefonu: +370 610 36085
El. paštu: turizmas@siaurukas.eu