Vykdomas reguliarus reisas Anykščiai – Rubikiai – Anykščiai nuo gegužės pradžios iki spalio pabaigos. Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 11 val. turistai keliauja iš Anykščių prie Rubikių ežero.

ANYKŠČIAI-RUBIKIAI-ANYKŠČIAI

Šeštadieniais ir sekmadieniais

Programa:

  • 11.00 val. vykimas iš Anykščių geležinkelio stoties,
  • 11.50 val. atvykimas į Rubikius.
  • Laisvas laikas prie Rubikių ežero. Galimybės keliautojams: maitinimas „Žuvienės pašiūrėje“, balto smėlio paplūdimys, pasiplaukiojimas valtimis, plaustu ar vandens dviračiais.
  • 13.50 val. išvykimas iš Rubikių stotelės, 14.40 val. grįžimas į Anykščius.

Kaina: 10 eur

Lietuvos kalėdinis siaurukas

Reiso informacija

Kelionės vyks iš Anykščių į Troškūnus. Šventiškai papuoštas traukinukas kalėdiniu laikotarpiu kursuos kiekvieną dieną. Keleiviai vaišinami karštu gėrimu ir imbieriniais sausainiais. Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios rūsiuose vyks edukacijos ir kalėdinė mugė.

2022-2023 m. numatoma pristatyti dar bent vieną reguliarų reisą. 2019 m. ir 2020 m. buvo vykdomi po 3 išvykimus reisu Panevėžys–Raguvėlės geležinkelio stotis. Prie Raguvėlės geležinkelio stoties vandens telkinio galima pramogauti, ilsėtis, žvejoti. Taip pat atnaujinus Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios rūsius atsiranda galimybė vykdyti įvairaus pobūdžio projektus bendradarbiaujant su Troškūnų bendruomene. Siekiama tam tikromis datomis (ne tik Kalėdiniu laikotarpiu) paleisti reguliarius reisus į Troškūnus.

2021 kelionės kaina: 25 eur

Sutaupykite savo laiką bei rezervuokite vieta traukinyje

Užsisakykite bilietus internetu!