Šventinės kelionės tam tikromis progomis iš Panevėžio stoties rengiamos mūsų iniciatyva arba organizuotoms grupėms. Šios kelionės yra labai populiarios, neretai į jas išrieda pilni žmonių traukiniai. Siaurojo geležinkelio keleivius džiugina meninės ir pažintinės programos.

Šventinės kelionės

Užgavėnių traukinys

Kasmetinė Siauruko šventė organizuojama Rekstino miške. Tai šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį. Aukštaitiškos linksmybės: kuriam laužą ir Žiemai pirtį, skanaujam blynus ir kitus gardumynus. Vaišinamės žolelių arbata, deginam Gavėną.

Joninių traukinys

Kasmetinė Siauruko šventė organizuojama Rekstino miške. Joninės, Kupolės, Rasos, vasaros saulėgrįžos šventė. Vainikų pynimai, žaidimai, šokiai, muzika.

Rugsėjo 1-osios kelionė

Panevėžyje ir Anykščiuose švenčiama rugsėjo 1-osios šventė. Šventė organizuojama Panevėžio siauruko depe-garvežinėje ir Anykščių siauruko stotyje.

Siauruko gimtadienio traukinys

Kasmetinė Siauruko šventė švenčiama Rekstino miške rugsėjo mėn. Skrybėlėtų ponių ir ponų konkursas, dainos, gimtadienio tortas.

Božolė traukinys

Tradicinė Siauruko šventė kasmet švenčiama trečiąjį lapkričio ketvirtadienį arba savaitgalį. Švenčiama Jauno vyno šventė. Važiuojame iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties į Troškūnų vienuolyną.   Keliautojams siūlomi pikantiški užkandžiai ir specialios receptūros troškinys, pažintis su Božole šventės tradicija.

Kalėdinė iškyla „Zuikynė“

Kelionė siūloma siauruko mažiesiems keliautojams ir jų tėveliams gruodžio mėn. Važiuojama traukinuku į Rekstino mišką. Žaidimai, netikėtos užduotys, pokštai, dainos, vyksta vaišinimas žolelių arbata prie laužo, organizuojamas įspūdingiausios žvėrelių kaukės konkursas.

*Dėl COVID-19 pandemijos 2021 metais visi ASG renginiai gali būti atšaukti arba nukelti į vėlesnį laikotarpį.
*VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pasilieka teisę keisti kelionių grafikus.

Sutaupykite savo laiką bei rezervuokite vieta traukinyje

Užsisakykite bilietus internetu!