Lietuvos kalėdinis siaurukas 2021

Renginio data:
Pradžia 10:00
12 gruodžio, 2021 - 9 sausio, 2022
El.paštas
renginiai@siaurukas.eu

LIETUVOS KALĖDINIS SIAURUKAS

Kokios Kalėdos be stebukų? Pirmą kartą Lietuvoje sukurti kalėdinę dvasią sau ir savo artimiesiems galite keliaudami pas Kalėdų Senelį kalėdiniu siauruku! Pasak šios pramogos organizatorių, unikali kelionė žėrinčiu siauruku atneš daug džiaugsmo ir šventinės nuotaikos į visų keliaujančiųjų širdis.

Tikiu, kad šis renginys prisidės prie siaurojo geležinkelio žinomumo didinimo, šio techninio kultūros paveldo išsaugojimo, o svarbiausia, kad kalėdinės kelionės parveš į visų mūsų namus džiaugsmą, šypsenas ir kalėdines nuotaikas“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Lietuvos kalėdinis siaurukas veš maršrutu Anykščiai – Troškūnai – Anykščiai. Kalėdinė kelionė prasidės Anykščiuose, kur keliautojus pasitiks nuotaikingi nykštukai, lydėsiantys kelionėje pas Kalėdų Senelį. Nykštukai padės parašyti Kalėdų Seneliui laišką, o protmūšio metu papasakos visą tiesą apie Kalėdas ir Kalėdų Senelį. 

Nuvykę į Troškūnus keleiviai persikels į švytinčius požemius, kuriuose įsikūręs Kalėdų Senelio kaimelis. Čia susitiks su Kalėdų Seneliu, perduos jam savo rašytus laiškus, gamins eglutei žaisliukus, vaišinsis šilta arbata su sausainiais, žiūrės filmuką apie Kalėdų žvaigždę, kuri atkeliaus tiesiai iš kosmoso. Čia visų lauks siurprizai bei įsimintinas laikas tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Kelionė siauruku pas Kalėdų Senelį skirta šeimoms, vaikų ar moksleivių grupėms, organizacijoms, kurioms paruošta atskira programa.

Kelionės numatytos nuo 2021 m. gruodžio 12 iki sekančių metų sausio 8 d. kasdien 10 ir 15 val. 

Susikurkite tikras Kalėdas su tikrais stebuklais!

 

Kelionių datos ir laikai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *