Moterys siauruke 2022

Renginio data:
Pradžia 18:00
8 kovo, 2022
El.paštas
renginiai@siaurukas.eu

„MOTERYS SIAURUKE“

Kovo 8d. 18.00val.

Moterys, skirkime dieną SAU, DRAUGĖMS, MAMOMS, KOLEGĖMS…

Keliaukime į atsipalaidavimo ir naujų potyrių kupiną kelionę SIAURUKU!

NES MES TIKRAI TO NUSIPELNĖME!

– Moters dienos proga pasidovanokime sau kelionę unikaliu, vieninteliu Lietuvoje SIAURUKU.

– Kelionėje mus lydės trys nuostabios MOTERYS – NEUROEDUKATORĖS, su kuriomis mes patirsime bendrystės nuotykį.

Neuroedukacija – viena iš neuromokslų sričių padedanti tapti sąmoninga ir dėmesinga SAU ir visoms savo gyvenimo sritims. Ji padeda pažadinti savo vidines (prigimtines) galias, pagerinti gyvenimo kokybę, sustiprinti savo emocinę ir dvasinę sveikatą, atskleisti ir plėtoti kūrybingumą. Naudojami dailės terapijos metodai, įtraukiantys į savęs pažinimo procesą, nesiekiant galutinio rezultato. Piešdamas žmogus įgyja galios asmeninėms kompetencijoms skleistis ir tai leidžia jam rinktis mąstyti pozityviai, atrasti save, kurti ryšius.

-Atvykus į jaukią Rekstino girios stotelę mus pasitiks moteris, su kuria nersime į šokių sūkurį ir…. pasileisime plaukus.

Šokis yra tokia magija, per šokį galime tiek daug pasakyti, išjausti, patirti, pasimėgauti, paleisti…Norint Dieviškai šokti, reikia pamiršti, jog esi žmogus…Tačiau nėra jokių taisyklių kaip šokti yra teisinga, tereikia leisti kūnui jausti, atliepti į tą jausmą ir panirti į save…panyri į šokio ir muzikos gelmę.
Gyvenimas teka per meilę ir lengvumą. Tokia jo prigimtis. Tokia ir MOTERS prigimtis. Ši praktika nuramina mintis, leidžia nurimti. Kad galėtumėte patirti šią praktiką nereikalinga jokia šokių patirtis, viskas vyksta visiškai intuityviai. Tai kelionė į save, per kūno, savo minčių, pojūčių ir jausmų, bei muzikos pajautimą.

Renginio kaina  30eur asmeniui. Bilietai www.

 

Susipažinkime su moterimis, kurios mus lydės kelionėje:

Rėda Makrickaitė – Grigaitienė – “su neuroedukacija atradau SAVO kelią ir galiu siekti SVAJONĖS – padėti kitiems žmonėms surasti SAVE, atpažinti šviesą savyje ir LEISTI SAU būti tuo, kuo atėjote būti į šį pasaulį. Vadovaujuosi taisykle – žmonės ateinantys į mano gyvenimą – mano atspindys. Todėl atveriu savo širdį ir mokausi priimti kiekvieną, kaip gražią SIELĄ, o aš galiu padovanoti savo širdies šilumą, žinias, kad pasaulyje būtų kuo daugiau LAIMINGŲ, sveikų ir šviesiai mąstančių žmonių.”

Gerda Statkevičiūtė – Gylienė – dviejų vaikų mama, renginių organizatorė, projekto „(Ne)Tobula moteris“ bendraautorė, neuroedukatorė, praktikuojanti ir studijuojanti astropsichologiją, įsiklausantį į gamtą ir žmogų. Gerda kviečia mėgautis ir džiaugtis gyvenimu, o vienas iš būdų dailės terapijos metodai!

Šokio praktikos metu mus lydės – Samanta Dvilevičiūtė – kūrybiška ir šokanti siela jau nuo pat vaikystės. Samanta apie save sako “Esu šokėja mėgstanti dekupažą ir tapybą. Esu vidinėje laisvėje ir gyvenimo kūryboje esanti moteris. Savo realybę kuriu pati. Esu sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, baigiau InnerDance vedėjų kursą, oro jogos mokytojų kursus, esu priėmusi Reiki I pakopos bei Krija jogos iniciacijas, esu (ne)priklausomybių koordinatorė, šokių mokytoja. Taip pat mama, sveikos gyvensenos propaguotoja, moteriškumo skleidėja, tantros praktikė. Gyvenu širdimi…” Patirkime šokį kartu su laisva ir nuostabia moterimi – Samanta!

Data ir laikas: kovo 8d. 18.00 – 21.00

Išvykimas: Panevėžio siaurojo geležinkelio stotis

Moterys tikrai mėgsta dovanas, todėl MOTERS DIENOS PROGRA mus sveikins renginio draugai saulesmandala.lt , priekavos.lt, newcruch.com…

Jei ir jūs norite pasveikinti moteris, rašykite rasa.povilaviciene@siaurukas.eu

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *